Állást kínál

ÜGYVÉDJELÖLTET KERES

Pécsi gazdasági és polgárjogi ügyekkel foglalkozó belvárosi ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres.

Érdeklődni a  e-mailben az  office@drhorvathagnes.hu címen, fényképes szakmai önéletrajzzal lehet.

2018.07.

Pécsi ügyvédi iroda keres ügyvédjelölti, alkalmazott ügyvédi állásra jelentkezőket.

Jelentkezni a horvathpeterdr@t-online.hu e-mail címen lehet, fényképes önéletrajzzal

2018.04.

Pécsi ügyvédi iroda adminisztrátort keres.

Feladatok:

  • levelezés, adminisztrációs ügyek intézése,
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás, időpont-egyeztetés,
  • irattári dokumentumok nyilvántartása,
  • postai, banki, földhivatali feladatok,
  • levelek írása, egyszerűbb beadványok elkészítése,
  • elektronikus eljárásokban beadványok előkészítése

 Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség (érettségi),
  • precíz munkavégzés, megbízhatóság,
  • lojalitás, csapatszellem,
  • önálló munkavégzésre való képesség, terhelhetőség
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

 Előnyt jelent:

jogi asszisztensi végzettség

ügyvédi tevékenységgel összefüggésben alkalmazott programok ismerete (hivatali kapu, e-szignó, JÜB-lekérdezés, TAKARNET-rendszer)

 Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal a drkamondi.iroda@t-online.hu címen várjuk.

Pécs, 2018.04.

Elsődlegesen a tágabb értelemben vett polgári jog területén tevékenykedő pécsi ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres azonnali belépéssel.

Elvárások:

-          megbízhatóság és lojalitás, valamint jó kommunikációs készség,

-          érdeklődés a polgári jog, munkajog, cégjog iránt,

-          felhasználói szintű számítógépes ismeretek, (Word, Excel)

-          előny a „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély,

 Jelentkezéseket fényképes önéletrajz megküldésével az alábbi e-mail címeken várjuk:

 dr.fejer@t-online.hu

dr.varadi.janos@gmail.com

2018.03.

Gyakorlott, terhelhető, önálló munkavégzésre képes szakvizsgázott jogászt keresünk.
Előnyt jelent nyelvtudás (elsősorban angol), saját gépkocsi.
Jelentkezni: fényképes szakmai önéletrajzzal az andras@timarugyved.hu emailcímen lehet.

2018.06.

Boronkai-Gál Ügyvédi Iroda

Pécsi székhelyű, belvárosi Ügyvédi Iroda ügyvédjelöltet keres, azonnali belépéssel.

Elvárások:

  • önálló munkavégzési képesség,
  • határozottság,
  • fokozott terhelhetőség,
  • jó kommunikációs készség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély.

 Előnyt jelent, amennyiben a jelölt saját használatú gépjárművel rendelkezik.

Az iroda profilja meglehetősen széles spektrumot ölel fel, a családjogi jogvitákon kívül szinte valamennyi jogterületre kiterjed.
Egyéb részletekről a felvételi beszélgetés alkalmával tájékoztatják a jelentkezőket.

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal a következő email-címen: sandor@boronkaigal.hu.

2017. november

Pécsi Ügyvédi Iroda ügyvédjelöltet keres:

       Feladatok:

  • peres és nemperes eljárásokban való közreműködés, peres képviselet ellátása
  • okiratok, szerződések szerkesztése
  • elektronikus iratok és formanyomtatványok előkészítése és kitöltése
  • kapcsolattartás ügyfelekkel

      Elvárások:

  • precíz, önálló munkavégzés
  • ügyvédi hivatás iránti érdeklődés
  • határozott fellépés
  • jó kommunikációs készség
  • megoldás-orientált szemlélet, döntésképesség
  • terhelhetőség, stresszhelyzetek kezelése

  • ügyvédi irodában szerzett tapasztalat
  • nyelvtudás
  • azonnali munkakezdés

     Amit kínálunk:

  • kiváló munkakörnyezet
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • változatos, számos jogterületet érintő munkavégzés
  • támogató szakmai és kollegiális háttér

 Jelentkezni fényképes önéletrajzzal drkamondi.iroda@t-online.hu címen lehet.

2017. szeptember

ALKALMAZOTT ÜGYVÉDET vagy GYAKORLOTT ÜGYVÉDJELÖLTET

kívánok foglalkoztatni elsősorban a Pécsett kialakított Ügyvédi Irodámban ( 7621. Rákóczi út 67., 1/4. ), a pályázók mielőbbi jelentkezését várom, szeptember havi kezdéssel, hosszú távú munkakapcsolatot tervezve, precíz, önálló feladatmegoldásra képes, lojális pályázók személyében, kiemelt jövedelem mellett.
A részletes szakmai gyakorlatot tartalmazó önéletrajzokat az ugyvediiroda@drvarhegyizoltan.hu e-mail címre várom.

2017.07.