Állást kínál

Pécsen működő Ügyvédi Irodába jogi asszisztenst keresünk 6 órás munkaidőben történő munkavégzésre

 Feladatok:

o    Általános asszisztensi és adminisztratív feladatok (másolás, szkennelés, iktatás)

o    Postázás, küldemények személyes továbbítása, átvétele

o    Irodai nyilvántartások vezetése

o    Az Iroda ügyfeleivel való kapcsolattartás

o    Szerződések előkészítés

o    Hivatali ügyintézés

o    Elektronikus ügyviteli rendszer, hatósági elektronikus rendszerek használata

  • Elvárások:

o    Irodai szoftverek magabiztos használata (MS Office)

o    Önálló munkavégzés, terhelhetőség, jó probléma megoldó készség

o    Nagyfokú rugalmasság és precizitás

o    Megbízhatóság és diszkréció

  • Előnyt jelent:

o    Igazságügyi igazgatási szakon szerzett diploma

o    Jogi asszisztensi végzettség

o    Jogi területen szerzett tapasztalat

  • Amit kínálunk:

o    Hosszútávú munkalehetőség

o    Igényes munkakörnyezet

o    Szakmai fejlődési lehetőség

  • Fizetés: megegyezés szerint
  • Kapocsolattartó: dr. Kovács Klára ügyvéd

 Telefon:  06202088884

 Email: clara.exjure@gmail.com

 Jelentkezés módja emailben fényképes önéletrajzzal